Про нас

JZ beauty center|Центр краси JZ

Центр краси JZ - це унікальне місце в Києві, створене в 2012 році лікарем - дерматокосметологом Юлією Зубко. Маючи попередній 16-річний досвід роботи в сфері краси та здоров'я, Юлія на практиці бачила усі мінуси і недоліки, які залишаються прихованими від очей клієнта. Будучи перфекціоністом,володіючи природним бажанням до самовдосконалення в своїй справі, Юлія вирішила сама створити салон краси з високою якістю послуг, обитель краси і здоров'я. Ця ідея надихнула цілу команду людей, які реалізували цю ідею у найкращому вигляді.

Сьогодні це місце, де кожен відданий своїй справі, має не тільки вищу кваліфікацію, а й безперервно продовжує освоювати нове, любить свою роботу. На допомогу фахівцям у нас найновіше, якісне сертифіковане обладнання, препарати, продукція. Для нас здоров'я людини - найголовніше. Тому всі інструменти проходять ретельну дезінфекцію, а для забезпечення гігієни і безпеки використовуються одноразові матеріали. У нас дуже комфортно і доброзичливо.

Ми раді ділитися знаннями, так як ми постійно розвиваємося, підвищуємо кваліфікацію і покращуємо наш сервіс. Ми завжди на крок попереду!

Якісні послуги у сфері краси та здоров'я. Перукар, нігтьовий сервіс та особливо косметологія у нас на найвищому рівні.